Email - almagic61@googlemail.com

Aktualności

Wygrana 6:5 z ASC Team !!!

• autor: pffpolonia, 2017-04-09 08:45

To byl trudny mecz !ASC Team to dobrze grająca drużyna mająca w swoich szeregach młodych wybieganych i dobrych technicznie zawodników.trochę obawialiśmy sie tego pojedynku.Mecz zaczął się dobrze dla nas.Pierwsi strzelamy kolejno dwa gole ,prowadząc 2:0.Później jeszcze przed przerwą przeciwnik strzela gola na 2:1 i tak kończy się pierwsza połowa.W drugiej odsłonie przeciwnik od samego początku zastosował pressing przesuwając cala druzyne nieco blizej środka pola zawężając nam nieco możliwości dokładniejszego rozgrywania pilki w efekcie czego tracimy gola i zrobiło sie 2:2. dwie minuty później strzelamy gola na 3:2,chwile pozniej ,kolejnego na 4:2.Od tej chwili mecz nabrał jeszcze większego tempa .pada go za golem,najpierw przeciwnik na 4:3,Później my na 5:3,ponownie przeciwnik tym razem strzela z rzutu karnego i jest 5:4. Później na 3 minuty przed końcem my strzelamy na 6:4 i juz nasze emocje wydawalo sie ze opadły i ze 3 punkty dowieziemy do konca.Jednak przeciwnik dalej atakuje i nie odpuszcza i strzela nam jeszcze jednego gola w ostatnich sekundach meczu i zrobilo sie 6:5 ! Takim wynikiem zakończył sie mecz!!! Byc moze nie byloby takiej dramaturgi w przebiegu meczu gdybyśmy z sytuacji bramkowych ,ktore mieliśmy wykorzystał chociaż 30%,a było ich sporo,szczególnie  Pawel wie cos na ten temat!

W sumie zagraliśmy niezły mecz,przy dobrej dyspozycji przeciwnika wykazaliśmy wieksze doswiadczenie nad młoda drużyna ASC Team.Tym razem rutyna gora!!!Brawa chłopaki!

Bramki strzelali: Marcel- 2,Grzegorz- 2,Pawel- 1,Leszek- 1

Skład drużyny: Michał J.w bramce, Darek,Marcel,Grzegorz, Paweł i Mikołaj, Leszek